Press enter to see results or esc to cancel.

„Psy 3. W imię zasad” dostępny w internecie. Gdzie znaleźć „Psy 3”?

Po wielu latach czekania nareszcie miała miejsce premiera kolejnej części sagi „Psy” Władysława Pasikowskiego. Mowa oczywiście o filmie „Psy 3”, w którym kolejny to już raz Bogusław Linda wciela się w byłego funkcjonariusza służby bezpieczeństwa – porucznika Franciszka Maurera. Panowie ponownie spotkali się na planie filmowym, aby uszczęśliwić wiernych fanów serii o losach Maurera. Jakiś czas temu superprodukcja Władysława Pasikowskiego miała premierę także w internecie.

„W imię zasad” po raz trzeci. Krótki zarys fabularny filmu „Psy 3”

Film zaczyna się sekwencją scen z zakładu karnego. Franz Maurer po raz kolejny raz trafia do więzienia i musi odsiedzieć swój wyrok. Tym razem kara jest o wiele dotkliwsza, bo aż dwadzieścia pięć lat odsiadki. Po odzyskaniu wolności główny bohater filmu „Psy 3” nie wie co ze sobą zrobić, wygląda na totalnie rozbitego przemianą ustrojową, zagubionego w realiach, które zastał po opuszczeniu murów zakładu karnego. Nie ma się do kogo zgłosić, stare powiązania są bezużyteczne, przyjaciele z poprzedniego systemu albo nie żyją, albo nie chcą go znać. Zdawałoby się, że nic dziwnego, Franz Maurer nigdy nie należał do najprzyjemniejszych osobników. Udaje mu się jednak nawiązać kontakt ze swoim starym przyjacielem – Waldemarem Morawcem (granym przez Cezarego Pazurę), pseudonim nowy. Razem będą próbowali odnaleźć syna starego druha. Czy im się uda?

Czy film „Psy 3” dorównuje poprzednim dziełom Władysława Pasikowskiego?

Niewątplwie na to pytanie można odpowiedzieć twierdząco. Film „Psy 3” online wypada naprawdę bardzo dobrze. Władysław Pasikowski po raz kolejny pokazał, że jest reżyserem z najwyższej półki i potrafi realizować mocne kino. Twórca jest także autorem scenariusza i to widać. W filmie „Psy 3” nie brakuje scen sensacyjnych i elementów kina akcji. Są strzelaniny, porwanie, a także intryga kryminalna. Oprócz znanych i lubianych twarzy (Linda czy Pazura) pojawia się też kilka nowych postaci granych przez Marcina Dorocińskiego, Sebastiana Fabijańskiego czy Jana Frycza. Wszyscy naprawdę się starają i wywiązują z powierzonych zadań aktorskich. Najnowsza superprodukcja Pasikowskiego po raz kolejny jest okraszona piękna muzyką Michała Lorenca. Ścieżka dźwiękowa filmu „Psy 3” to coś, na co naprawdę warto zwrócić uwagę. Podoba się też puszczanie oczka do widza przy pomocy nawiązań do poprzednich części cyklu filmowego. Już samo to zachęca, żeby obejrzeć film. Jednak gdzie znaleźć „Psy 3” online?

Gdzie znaleźć najnowszą superprodukcję Władysława Pasikowskiego – „Psy 3”

Poszukiwania oczywiście najlepiej zacząć od przeszukania internetu. Sam film jest dostępny na różnych platformach streamingowych, a my musimy tylko posiadać urządzenie z szerokopasmowym dostępem do internetu i już możemy się cieszyć filmem. Pytanie tylko: gdzie znaleźć “Psy 3” online w internecie? Platform jest bez liku, od groma i ciut-ciut, ale na którą się zdecydować? Bez wątpienia IPLA jest jednym z najpopularniejszych serwisów tego typu. Wystarczy się tylko wygodnie rozsiąść w fotelu i bez wychodzenia z domu możemy cieszyć się seansem filmu „Psy 3” online!